W ramach naszej działalności serwisowej proponujemy szeroki wachlarz usług związanych z remontami kapitalnymi pomp, regeneracją ich części zamiennych, przebudową na inne standardy materiałowe, zabudową i remontami napędów, itp.

Specjalizujemy się w dostosowywaniu eksploatowanych pomp do bieżących wymogów produkcyjnych, przykładowo modernizujemy pompy śrubowe do układów wielostopniowych.
Mamy doświadczenie i możliwości w umożliwianiu dalszego użytkowania pomp starszej generacji oraz nietypowych, do których trudno dostępne są części zamienne.

Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowych remontach pomp krzywkowych, wykonując kompleksową odbudowę rotorów kształtowych, regenerację wałków, uszczelnień mechanicznych i innych elementów składowych.

Przy zadaniach serwisowych wykorzystujemy posiadany własny park obrabiarek skrawających, różnorodne agregaty spawalnicze oraz zasoby narzędzi i przyrządów specjalnych.

Pracownicy działu serwisu są ustawicznie dokształcani w ramach autoryzacji współpracującymi z nami producentami pomp. Pozwala to na wykonywanie zadań w ramach obsługi gwarancyjnej i serwisu fabrycznego. Przykładowo, świadczymy usługi serwisowe na rzecz firm: INOXPA, WATSON MARLOW i BREDEL.